Tez-tez so'raladigan savollar
Chiqindi olib chiqib ketish xizmatlari ko‘rsatish o‘z vaqtida amalga oshirlmayotganligi bo‘yicha kimga murojaat qilish lozim?
Chiqindilarni olib chiqib ketish bo‘yicha fuqarolar tomonidan oldindan tolov qilingan bo‘lsa va chiqindilarni olib chiqib ketish xizmat narxlari o‘zgarsa, fuqaro oldindan to‘lovni amalga oshirgan muddatiga ta’sir qiladimi?
Chiqindilarni olib chiqib ketish borasida belgilangan joylarga xizmatlar ko‘rsatilmagan iste’molchilar qarzdor etib belgilansa (noreal qarzdorlik), nima qilish mumkin?
Xonadon egalari chiqindilarni olib chiqib ketish xizmatlari bo‘yicha ro‘yxatga qo‘yilmagan fuqarolar uchun, tolov qilishga majbur bolayotgan fuqarolar nima qilishi lozim?
Chiqindilarni belgilangan joylarga tashlash maqsadida chiqindi tashlash uchun mo‘ljallangan qutilarni joylashtirish uchun kimga murojaat qilish lozim?